•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały

Wydział Inżynierii Produkcji

Gmach Nowy Technologiczny
02-524 Warszawa
ul. Narbutta 85

Gmach Stary Technologiczny
02-524 Warszawa
ul. Narbutta 86

Gmach Nowy Lotniczy
00-663 Warszawa
al. Niepodległości 222

Gmach Poligrafii
00-217 Warszawa
ul. Konwiktorska 2

Dziekan

prof. dr hab. inż. Andrzej Kolasa


e-mail: dziekan@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. ogólnych i nauki

prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Lekszycki


e-mail: t.lekszycki@wip.pw.edu.pl

Biuro Dziekana

Urszula Biernacka


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 114

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8452
tel. miejski: 22 849 97 95
fax: 22 849 94 34
e-mail: u.biernacka@wip.pw.edu.pl

mgr inż. Michał Haraburda


ul. Narbutta 85 NT, pok. 125

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8677
e-mail: mharabur@wip.pw.edu.pl

Grażyna Filochowska


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 123a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8420
e-mail: g.filochowska@wip.pw.edu.pl

mgr Klaudia Jabłońska


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 127

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8228
fax: 22 849 94 34
e-mail: k.jablonska@wip.pw.edu.pl

lic. Anna Kamińska


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 114

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8452
tel. miejski: 8499795
fax: 8499434
e-mail: a.kaminska@wip.pw.edu.pl

mgr Edyta Michalska


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 114

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8452
tel. miejski: 22 849 97 95
fax: 22 849 94 34
e-mail: e.michalska@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. studenckich

dr inż. Robert Biernacki


e-mail: rbiernac@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. kształcenia i organizacji studiów

dr inż. Grzegorz Wróblewski


e-mail: gwroblew@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych i anglojęzycznych

prof. nzw. dr hab. inż. Dawid Myszka


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8228
e-mail: d.myszka@wip.pw.edu.pl

Dziekanat

mgr Małgorzata Stalkoper


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 116, 128a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431, 8553
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

Pracownicy dziekanatu

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 116, 127, 128a
fax: 22 849 94 34

mgr Małgorzata Ciepłowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8254
e-mail: dziekanat.soc@wip.pw.edu.pl

mgr Anna Dziedzic


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8288
e-mail: a.dziedzic@wip.pw.edu.pl

mgr Zofia Jachna


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8553
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr Karolina Przybyszewska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr inż. Anna Stefańska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr Emilia Wawer


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr Ewa Woźniak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

Studia doktoranckie

Dyscyplina: Budowa i Eksploatacja Maszyn
Specjalności:
- Technologia Maszyn
- Zarządzanie Produkcją, Transfer Technologii, Produktywność, Innowacje Technologiczne

Kierownik studiów doktoranckich

prof. dr hab. inż. Krzysztof Santarek

Kierownik studiów doktoranckich

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 229

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8271
e-mail: k.santarek@wip.pw.edu.pl

Pełnomocnik kwestora

mgr Agnieszka Druszcz


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 126

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8288
tel. miejski: 22 849 99 07
fax: 22 849 94 34
e-mail: a.druszcz@wip.pw.edu.pl

Główny specjalista ds. administracyjno-technicznych

Samodzielne Stanowisko

mgr inż. Marek Materkowski


Gmach Stary Technologiczny, pok. 14

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8611
e-mail: m.materkowski@wip.pw.edu.pl