•  

BIP PW

Redakcja

Administrator systemu BIP PW

mgr inż. Rafał Piłkowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5910
e-mail: rafal.pilkowski@pw.edu.pl

Administrator serwera BIP PW

mgr inż. Marek Majchrowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5908
e-mail: marek.majchrowski@pw.edu.pl

Redaktor BIP PW

mgr Paula Kruza


tel. wew.: (22) 234 + wew: 1530
tel. miejski: 22 234 1530
e-mail: redakcja@bip.pw.edu.pl

Redaktorzy składu osobowego

Wydziały:
1. Agnieszka Kapczyńska (AiNS)
2. Artur Gerczak (AiNS)
3. Jadwiga Żurawska (Arch)
4. Aleksandra Witkowska (Ch)
5. Elżbieta Matyjasiak (EiTI IAiIS)
6. Bożena Skalska (EiTI II)
7. Anna Bednarek (EiTI IMiO)
8. Patrycja Hojczyk (EiTI ISE)
9. Anna Tratkiewicz (EiTI IR)
10. Anna Smenda (EiTI IR)
11. Katarzyna Erlichowska (EiTI IT)
12. Zuzanna Mazek (EiTI IT)
13. Anna Seredyn (EiTI Dziekanat)
14. Anna Żelazny (EiTI)
15. Marzena Szafarowicz (E-ny)
16. Ewa Fedko (F)
17. Barbara Rumińska (GiK)
18. Iwona Kępa (GiK)
19. Maria Gołębska (IBHiIŚ)
20. Małgorzata Dąbrowska (IBHiIŚ)
21. Michał Lewak (IChiP)
22. Katarzyna Zaręba (IL)
23. Dorota Serafin (IM)
24. Edyta Michalska (IP)
25. Klaudia Jabłońska (IP)
26. Urszula Biernacka (IP)
27. Małgorzata Bielak (MiNI)
28. Katarzyna Kmita (MiNI)
29. Iwona Cieślińska (MEiL)
30. Jerzy Kuta (MEiL)
31. Anna Poskrobko (Mchtr)
32. Małgorzata Szymańska (SiMR)
33. Alicja Zagrajek (T)
34. Anna Bieńko (T)
35. Iwona Dobrzyńska (Z)
36. Marzena Fabijańska (Z)

PW Filia w Płocku
1. Agnieszka Olszewska
2. Iwona Kubacka-Kusy

Jednostki pozawydziałowe i międzywydziałowe
1. Grażyna Drzazga (BG)
2. Agata Petiuk (BG)
3. Małgorzata Zielińska (CSZ)
4. Tomasz Radwański (OKNO PW)
5. Marta Puchalska (SJO)
6. Beata Pawelczyk (SJO)
7. Maryla Lewandowska (SWFiS)
8. Agnieszka Felczak (SzB)
9. Olga Adamczyk (SzB)

Administracja Centralna
1. Agnieszka Piekarska (Administracja Budynków Mieszkalnych)
2. Małgorzata Jankowska (Biuro ds. Nauki)
3. Joanna Kwiatkowska (Biuro ds. Promocji i Informacji)
4. Monika Bukowska (Biuro ds. Promocji i Informacji)
6. Marta Radomska (Biuro ds. Przyjęć na Studia)
7. Dorota Przyłuska (Biuro ds. Przyjęć na Studia)
8. Joanna Kwiatkowska (Biuro Karier)
9. Natalia Jachimczyk (Biuro Karier)
10. Oksana Shkurgan (Biuro Organizacyjno Prawne)
11. Małgorzata Smentek (Biuro Organizacyjno Prawne)
12. Paula Kruza (Biuro Rektora)
13. Anna Olencka (Biuro Rektora)
14. Karina Wierzbicka (Biuro Spraw Osobowych)
15. Anita Wierzbicka (Biuro Spraw Osobowych)
16. Przemysław Brzuska (Biuro Spraw Studenckich)
17. Anna Jankowska (Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej)
18. Dariusz Zimnicki (Chór Akademicki PW)
19. Ewa Giedyk (Chór Akademicki PW)
20. Michał Korlak (Dział Administracyjno - Gospodarczy)
21. Magdalena Pogorzelska-Szrajber (Dział ds. Studiów)
22. Magdalena Skibicka (Dział ds. Studiów)
23. Magdalena Mórawska (Dział ds. Szkoleń)
24. Anna Abramczyk (Dział ds. Szkoleń)
25. Elżbieta Liśkiewicz (Dział Ekonomiczny)
26. Anna Tuszyńska (Dział Ekonomiczny)
27. Kinga Wiejak (Dział Ewidencji Studentów - Sekretariat Szkoły)
28. Dorota Mielowska (Dział Inwentaryzacji)
29. Małgorzata Chotkowska (Dział Inwentaryzacji)
30. Iwona Pietrzak (Dział Nadzoru Inwestorskiego)
31. Urszula Fijałkowska (Dział Przygotowania Inwestycji i Remontów)
32. Krzysztof Borecki (Dział Przygotowania Inwestycji i Remontów)
33. Jacek Trojanowski (Dział Socjalny)
34. Daniela Osuch (Dział Telekomunikacji)
35. Ewa Szafrańska-Słoboda (Dział Zamówień Publicznych)
36. Mariola Płochocka (Dział Zamówień Publicznych)
37. Tomasz Bogusiewicz (Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej)
38. Iwona Kurowska (Kwestura)
39. Anna Stoń (Kwestura)
40. Agnieszka Wrzesińska (Oficyna Wydawnicza PW)
41. Urszula Mużyło (Oficyna Wydawnicza PW)
42. Małgorzata Bosowska (Orkiestra Rozrywkowa PW)
43. Paweł Wiśniewski (Orkiestra Rozrywkowa PW)
44. Edward Jaroszuk (Samodzielne Stanowisko - Specjalista ds. umów na roboty budowlane)
45. Jacek Ślubowski (Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Zarządczej)
46. Jarosław Majczak (Straż Akademicka)
47. Kinga Posiadała (Straż Akademicka)
48. Teatr PW
49. Malina Słowikowska (Uczelniane Laboratorium Badań Środowiskowych)
50. Bohdan Utrysko (Uniwersytet Trzeciego Wieku)
51. Marcina Kaźmierczak (Zakład Konserwacyjno-Remontowy)
52. Katarzyna Sala (Zespół ds. Systemu Zarządzania Jakością w Administracji)
53. Klara Wojciechowska (Zespół Pieśni i Tańca PW)
54. Wanda Walaszczak (Zespół Pieśni i Tańca PW)

Jednostki organizacyjne podległe Rektorowi
1. Dominika Frąk-Dudzińska (Centrum Współpracy Międzynarodowej)
2. Beata Grzegorczyk (Dział Bezpieczeństwa Informacji)
3. Arkadiusz Siwek (Dział ds. Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych)
4. Jacek Janowski (Inspektorat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy)
5. Elżbieta Żebrowska (Inspektorat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy)
6. Elżbieta Borysowicz (Muzeum Politechniki Warszawskiej)
7. Andrzej Ulmer (Muzeum Politechniki Warszawskiej)
8. Arkadiusz Siwek (Pełnomocnik Rektora ds. Ochrony Informacji Niejawnych)
9. Agnieszka Łukawska (Uczelniane Centrum Badawcze "Materiały funkcjonalne")
10. Magdalena Majewska (Uczelniane Centrum Badawcze Lotnictwa i Kosmonautyki)
11. Barbara Bubicz (Uczelniane Centrum Badawcze Obronności i Bezpieczeństwa)
12. Iwona Samulska (Zespół Audytu Wewnętrznego)
13. Jan Bebrysz (Zespół Audytu Wewnętrznego)
14. Agata Pepłowska (Zespół Kontroli Wewnętrznej)
15. Maria Paszkowska (Zespół Kontroli Wewnętrznej)

Jednostki międzyuczelniane
1. Jolanta Skalska-Wachal (Instytut Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha)

Jednostki zewnętrzne
1. Paula Kruza (Akademicka Służba Zdrowia, CEZAMAT PW Sp. z o.o., Instytut Badań Stosowanych PW Sp. z o.o., Kancelaria Adwokacka Artur Bryzek, Zespół Rzeczników Patentowych przy Politechnice Warszawskiej S.C.)
2. Anna Olencka (Akademicka Służba Zdrowia, CEZAMAT PW Sp. z o.o., Instytut Badań Stosowanych PW Sp. z o.o., Kancelaria Adwokacka Artur Bryzek, Zespół Rzeczników Patentowych przy Politechnice Warszawskiej S.C.)

Obiekty
1. Alicja Szczepańska (Dom Studencki "Akademik")
2. Rafał Byczot (Dom Studencki "Babilon")
3. Anna Jaroś (Dom Studencki "Mikrus", Dom Studencki "Riviera")
4. Dorota Sobol (Dom Studencki "Muszelka", "Bratniak" i Dom Studencki "Pineska", "Tulipan")
5. Grażyna Kot-Goljasz (Dom Studencki "Sezam")
6. Beata Wieczorkowska (Dom Studencki "Tatrzańska")
7. Ada Aniszewska-Łach (Dom Studencki "Tatrzańska")
8. Małgorzata Wiśniewska (Dom Studencki "Ustronie")
9. Agnieszka Olszewska (Dom Studencki "Wcześniak" Płock)
10. Iwona Kubacka-Kusy (Dom Studencki "Wcześniak" Płock)
11. Małgorzata Pawłow (Dom Studencki "Żaczek")

Organizacje społeczne
1. Elżbieta Orkan-Łęcka (Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność" w Politechnice Warszawskiej)
2. Angelika Cieśluk (Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Warszawskiej)
3. (Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej)
4. Maciej Kachniarz (Rada Doktorantów)
5. Krzysztof B.Baczewski (Samorząd Studentów)

Wytworzył(a):

Wprowadził(a) do BIP: Joanna Kwiatkowska

w dniu: 18.03.2010 12:36

Zaktualizował(a): Joanna Kwiatkowska

w dniu: 18.03.2010 12:36