•  

BIP PW / Skład osobowy / Administracja Centralna

Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej

Gmach Główny
Pl. Politechniki 1
00-661 Warszawa

tel. miejski: 22 628 18 02
e-mail: sekretariat.ci@pw.edu.pl
www: www.ci.pw.edu.pl

Service Desk IT (only IT support)

Telefon: (22) 234 + wew. 5999
www: http://5999.pw.edu.pl

e-mail: 5999@pw.edu.pl

Albert Borowik


Kierownik

Gmach Główny, p. 323

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5999
e-mail: Albert.Borowik@pw.edu.pl

Dyrektor

mgr inż. Andrzej Zajkowski


Gmach Główny, pok. 318

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5392
e-mail: Andrzej.Zajkowski@pw.edu.pl

Zastępca Dyrektora ds. rozwoju

mgr inż. Janusz Stańczak


Gmach Główny, pok. 318

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5392
e-mail: Janusz.Stanczak@pw.edu.pl

Sekretariat

Gmach Główny, pok. 319
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5392
fax: 22 621 86 57

e-mail: sekretariat.ci@pw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora

mgr Mariusz Sampławski


 Gmach Główny, pok. 319

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5914
e-mail: Mariusz.Samplawski@pw.edu.pl

Pełnomocnik ds. zamówień publicznych

mgr Joanna Kaczanowska


Gmach Główny, pok. 319

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5914
e-mail: Joanna.kaczanowska@pw.edu.pl

Zarządzanie licencjami i uprawnieniami oprogramowania inżynierskiego

mgr Piotr Furmanek


Gmach Główny, pok. 319A

tel. kom: 697-890-043
e-mail: Piotr.Furmanek@pw.edu.pl