•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Dla nie-nauczycieli

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta/specjalisty ds. zamówień publicznych na Wydziale Architektury, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta technicznego, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, w wymiarze pełnego etatu

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta technicznego, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. projektów, w wymiarze pełnego etatu, w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych na Wydziale Inżynierii Materiałowej, w wymiarze pełnego etatu.  

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszej woźnej na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta / specjalisty ds. administracyjnych* w Dziale Obsługi Doktorantów, w wymiarze pełnego etatu. 

Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta / samodzielnego referenta ds. administracyjnych w Dziale ds. Szkoleń w wymiarze pełnego etatu. Umowa na czas zastępstwa. Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia. 

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu w Dziale Zamówień Publicznych na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko informatyka w Ośrodku Kształcenia na Odległość, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta/specjalisty ds. administracyjnych w pełnym wymiarze czasu pracy w Centrum Studiów Zaawansowanych. Zatrudnienie na czas określony w ramach projektu.

Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Arkadiusz Borowski

w dniu: 19.11.2007 11:58

Zaktualizował(a): Joanna Kwiatkowska

w dniu: 05.12.2012 13:58