•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Dla nie-nauczycieli

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko robotnika wykwalifikowanego - elektromontera w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko robotnika - elektromontera w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta/specjalisty ds. obsługi wydarzeń w pełnym wymiarze czasu pracy.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko badacza do realizacji zadań w ramach projektu POSTDOC PW edycja nr 2pt.: "Określenie zależności pomiędzy charakterem wiązania M–CNHC a syntezą, budową i reaktywnością wybranych kompleksów metali grupy 13 z N-heterocyklicznymi karbenami".

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko technologa.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. zarządzania projektami w pełnym wymiarze czasu pracy.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/ starszego specjalisty ds. zamówień publicznych*.  

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta/specjalisty ds. administracyjno-księgowych w wymiarze pełnego etatu. Zaszeregowanie kandydata/kandydatki zależeć będzie od jego/jej kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta/specjalisty ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu. Umowa na czas zastępstwa.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

 

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko administratora / starszego starszego administratora w Sekcji ds. Systemu SAP w Centrum Informatyzacji.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych w pełnym wymiarze czasu pracy.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych w Dziale Zarządzania Projektami i Systemami Informatycznymi WIL.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta/specjalisty ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko pracownika gospodarczego w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym w Józefosławiu w wymiarze 0.5 etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko sprzątaczki w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym w Józefosławiu w wymiarze 0.5 etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko kierownika Działu Finansowo -Ekonomicznego

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta ds. administracyjnych do obsługi sekretariatu.

Politechnika Warszawska poszukuje 2 osób na stanowisko portiera / portierki.  

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Arkadiusz Borowski

w dniu: 19.11.2007 11:58

Zaktualizował(a): Joanna Kwiatkowska

w dniu: 05.12.2012 13:58