•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały

Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Gmach Inżynierii Chemicznej
00-645 Warszawa
ul. Waryńskiego 1

tel. miejski: 22 825 14 40
fax: 22 825 14 40
www: www.ichip.pw.edu.pl

Dziekan

prof. dr hab. inż. Eugeniusz Molga


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 172, 527

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6293
e-mail: e.molga@ichip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. nauki

prof. dr hab. inż. Tomasz Sosnowski


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 305

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6278
e-mail: t.sosnowski@ichip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. nauczania

prof. nzw. dr hab. inż. Marek Henczka


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 408

tel. wew.: (22) 234 + wew: 64 36
e-mail: m.henczka@ichip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. studenckich

dr inż. Andrzej Krasiński


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 307

tel. wew.: (22) 234 + wew: 64 93
e-mail: a.krasinski@ichip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. ogólnych

dr inż. Wojciech Orciuch


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 404

tel. wew.: (22) 234 + wew: 64 91
e-mail: w.orciuch@ichip.pw.edu.pl

Biuro Dziekana

Sekretariat Wydziału

e-mail: sekretariat@ichip.pw.edu.pl

Agnieszka Fronc


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 173

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6369
tel. miejski: 22 825 14 40
fax: 22 825 14 40
e-mail: a.fronc@ichip.pw.edu.pl

Dziekanat Studiów I stopnia

mgr inż. Ewa Idzińska


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 178

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6453
e-mail: dziekanat1@ichip.pw.edu.pl

Dziekanat Studiów II stopnia

mgr Jolanta Walicka-Słowikowska

Kierownik Biura Dziekana

Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 179

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6509
e-mail: dziekanat2@ichip.pw.edu.pl

Dziekanat Studiów III stopnia

mgr inż. Karolina Kula


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 173

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6369
e-mail: k.kula@ichip.pw.edu.pl