•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych / Instytut Systemów Elektronicznych / Pracownicy instytutu

Asystenci naukowo-dydaktyczni

mgr inż. Marcin Kamil Bączyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7740
e-mail: M.K.Baczyk@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Michał Bohdanowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: M.Bohdanowicz@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Jacek Gambrych


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657
e-mail: J.Gambrych@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Damian Gromek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5588
e-mail: D.Gromek@elka.pw.edu.pl

dr inż. Rafał Krawczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: R.Krawczyk@stud.elka.pw.edu.pl

dr inż. Maciej Linczuk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: m.linczuk@elka.pw.edu.pl

dr inż. Gustaw Mazurek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657

dr inż. Marek Rupniewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: M.Rupniewski@ise.pw.edu.pl

dr inż. Rafał Rytel-Andrianik


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657