•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych / Instytut Systemów Elektronicznych / Pracownicy instytutu

Asystenci naukowo-dydaktyczni

mgr inż. Michał Bohdanowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: M.Bohdanowicz@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Samer Bou Habib


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7876
e-mail: s.bouhabib@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Radosław Cieszewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729
e-mail: r.cieszewski@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Jacek Gambrych


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657
e-mail: J.Gambrych@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Damian Gromek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7740
e-mail: D.Gromek@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Rafał Krawczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: R.Krawczyk@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Michał Marzęcki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7236
e-mail: m.marzecki@stud.elka.pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Maślikowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5007
e-mail: L.Maslikowski@elka.pw.edu.pl

dr inż. Marek Rupniewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: M.Rupniewski@ise.pw.edu.pl

dr inż. Rafał Rytel-Andrianik


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657

mgr inż. Andrzej Wojeński


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729
e-mail: a.wojenski@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Ievgen Zaitsev


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5885
e-mail: E.Zaitsev@Elka.pw.edu.pl