•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Transportu

Pracownicy Wydziału

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Iwona Grabarek


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 205

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7222
e-mail: iwona.grabarek@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Marianna Jacyna


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 108

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7311
e-mail: dziekan.wt@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Zbigniew Lozia


Gmach Nowy Technologiczny pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8247
e-mail: zbigniew.lozia@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Dariusz Pyza


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 364/ pok. 116

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5854, 7150
e-mail: dariusz.pyza@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Mirosław Siergiejczyk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 260

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7040
e-mail: miroslaw.siergiejczyk@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Jacek Skorupski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 251

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7339
e-mail: jacek.skorupski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Mariusz Wasiak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 363

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5962
e-mail: mariusz.wasiak@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Krzysztof Zboiński


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 208, 351

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7078, 5942
e-mail: krzysztof.zboinski@pw.edu.pl

Profesorowie dydaktyczni

prof. dr hab. inż. Mirosław Nader


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 318

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7581
e-mail: miroslaw.nader@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Jerzy Manerowski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 266

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5875
e-mail: jerzy.manerowski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Wojciech Wawrzyński


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 261

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7069, 1412
e-mail: wojciech.wawrzynski@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni

dr hab. inż. Andrzej Czerepicki, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 259

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6143
e-mail: andrzej.czerepicki@pw.edu.pl

dr hab. inż. Marek Guzek, prof. uczelni


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 219A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8243
tel. miejski: 22 849 03 21
e-mail: marek.guzek@pw.edu.pl

dr hab. inż. Mariusz Izdebski, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 362

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1413
e-mail: mariusz.izdebski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Roland Jachimowski, prof. uczleni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 367

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1410
e-mail: roland.jachimowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Ewa Kardas-Cinal, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 109

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5932
e-mail: ewa.kardascinal@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jarosław Korzeb, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 206

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7707
e-mail: jaroslaw.korzeb@pw.edu.pl

dr hab. inż. Mariusz Kostrzewski, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 314

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7337
e-mail: mariusz.kostrzewski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Maciej Kozłowski, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 257

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5874
e-mail: maciej.kozlowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jacek Kukulski, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 353

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7020
e-mail: jacek.kukulski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Michał Kłodawski, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 366

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7582
e-mail: michal.klodawski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Konrad Lewczuk, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 106

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7582
e-mail: konrad.lewczuk@pw.edu.pl

dr hab. inż. Adam Rosiński, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 262

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7069
e-mail: adam.rosinski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Anna Stelmach, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 106

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7339
e-mail: anna.stelmach@pw.edu.pl

dr hab. inż. Emilian Szczepański, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 367

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1410
e-mail: emilian.szczepanski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7752
e-mail: piotr.tomczuk@pw.edu.pl

dr hab. Jolanta Żak, prof. uczelni


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 362

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1443
e-mail: jolanta.zak@pw.edu.pl

Adiunkci

dr inż. Sylwia Bęczkowska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 228

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6007
e-mail: sylwia.beczkowska@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Dobrzyński


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 228

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6007
e-mail: grzegorz.dobrzynski@pw.edu.pl

dr inż. Ewa Dudek


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 263

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7037
e-mail: ewa.dudek@pw.edu.pl

dr hab. inż. Mirosław Dusza


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 313

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7337
e-mail: miroslaw.dusza@pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Firląg


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 327

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7585, 7248
e-mail: krzysztof.firlag@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Gołębiowski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 365

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1411
e-mail: piotr.golebiowski@pw.edu.pl

dr inż. Milena Gołofit-Stawińska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 352

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1415
e-mail: milena.stawinska@pw.edu.pl

dr inż. Sylwester Gładyś


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 253

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7339
e-mail: sylwester.gladys@pw.edu.pl

dr inż. Przemysław Ilczuk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 117B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5659
e-mail: przemyslaw.ilczuk@pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Kasprzyk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 264

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7037
e-mail: zbigniew.kasprzyk@pw.edu.pl

dr inż. Andrzej Kochan


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 114A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7882
e-mail: andrzej.kochan@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Koniak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 221

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7938
e-mail: marcin.koniak@pw.edu.pl

dr inż. Seweryn Koziak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 324

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5658
e-mail: seweryn.koziak@pw.edu.pl

dr inż. Tomasz Krukowicz


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 326

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7585, 7248
e-mail: tomasz.krukowicz@pw.edu.pl

dr inż. Karolina Krzykowska-Piotrowska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 263

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7036
e-mail: karolina.krzykowska@pw.edu.pl

dr inż. Anna Kwasiborska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 253

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7339
e-mail: anna.kwasiborska@pw.edu.pl

dr inż. Jakub Murawski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 153

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1431
e-mail: jakub.murawski@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Nikoniuk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 228

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6007
e-mail: marcin.nikoniuk@pw.edu.pl

dr hab. inż. Michał Opala


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7706
e-mail: michal.opala@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Pryciński


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 315

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7983
e-mail: piotr.prycinski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Ratkiewicz


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 267

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7792
e-mail: andrzej.ratkiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Mariusz Rychlicki


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 264

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7035
e-mail: mariusz.rychlicki@pw.edu.pl

dr inż. Marek Stawowy


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 152

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7038
e-mail: marek.stawowy@pw.edu.pl

dr inż. Sławomir Tkaczyk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 365

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5243
e-mail: slawomir.tkaczyk@pw.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Wolff


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 215B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8113
e-mail: andrzej.wolff@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Woźnica


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 353

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7020
e-mail: piotr.woznica@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Zdanowicz


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 215A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8564
e-mail: piotr.zdanowicz@pw.edu.pl

Adiunkci dydaktyczni

dr inż. Mirosław Krześniak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 362

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1413
e-mail: miroslaw.krzesniak@pw.edu.pl

dr inż. Jarosław Poznański


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 208

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5243
e-mail: jaroslaw.poznanski@pw.edu.pl

dr inż. Andrzej Gągorowski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 313

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7337
e-mail: andrzej.gagorowski@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Kowara


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 228

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6007
e-mail: jerzy.kowara@pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Stypułkowski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7752
e-mail: krzysztof.stypulkowski@pw.edu.pl

Starsi wykładowcy

mgr inż. Jerzy Bogdański


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 215C

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8390
e-mail: jerzy.bogdanski@pw.edu.pl

mgr inż. Grażyna Sitnicka


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 256

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7930
e-mail: grazyna.sitnicka@pw.edu.pl

Asystenci

mgr inż. Mirosław Czerliński


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 327

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7585
e-mail: miroslaw.czerlinski@pw.edu.pl

mgr inż. Anna Górka


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 325

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7585, 7248
e-mail: anna.gorka@pw.edu.pl

mgr inż. Łukasz Gruba


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 115

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7596
e-mail: lukasz.gruba@pw.edu.pl

mgr inż. Piotr Jaskowski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7752
e-mail: piotr.jaskowski@pw.edu.pl

mgr inż. Emilia Koper-Olecka


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 114

tel. wew.: (22) 234 + wew: 73 80
e-mail: emilia.koper@pw.edu.pl

mgr inż. Michał Lasota


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 358

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7338
e-mail: michal.lasota@pw.edu.pl

mgr inż. Karol Nehring


Gmach nowej Kreślarni, pok. 358

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7338
e-mail: karol.nehring@pw.edu.pl

mgr inż. Róża Wawryszczuk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7706
e-mail: roza.wawryszczuk@pw.edu.pl

mgr inż. Zuzanna Zysk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 228

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6007
e-mail: zuzanna.zysk@pw.edu.pl

Asystenci dydaktyczni

mgr inż. Juliusz Karolak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 117A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7390
e-mail: juliusz.karolak@pw.edu.pl

mgr inż. Andrzej Woźniak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 322

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5409
tel. miejski: 22 628 6491
e-mail: andrzej.wozniak@pw.edu.pl

mgr inż. Paweł Drózd


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 115

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7596
e-mail: pawel.drozd@wt.pw.edu.pl

Pracownicy administracyjno-ekonomiczni

mgr Anna Badowska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 156

E-mail : kreator.wt@pw.edu.pl / anna.badowska@pw.edu.pl

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5032

mgr Katarzyna Bajkowska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 156

E-mail : kreator.wt@pw.edu.pl / katarzyna.bajkowska@pw.edu.pl

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6022

lic. Edyta Banasiak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 158

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7157
e-mail: edyta.banasiak@pw.edu.pl

mgr Ewa Bieńko


Gmach Nowej Kreślarni, pok109

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7364
e-mail: ewa.bienko@pw.edu.pl

Wiesław Buga

Specjalista ds. administracyjno-gospodarczych

Gmach Nowej Kreślarni, pok. 06

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5597

mgr Marzena Bukowiecka


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 110

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5940
e-mail: marzena.bukowiecka@wt.pw.edu.pl

mgr Dorota Czak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 112

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5878
e-mail: dorota.czak@pw.edu.pl

Katarzyna Czymeryńska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 111

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5876
e-mail: katarzyna.czymerynska@pw.edu.pl

mgr Magdalena Dąbrowska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 111

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7188
e-mail: magdalena.dabrowska@pw.edu.pl

mgr Dariusz Hejduk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 60

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1586
tel. kom: 607 690 183
e-mail: dariusz.hejduk@pw.edu.pl

mgr Justyna Jeleniewicz


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 158

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7157
e-mail: justyna.jeleniewicz@pw.edu.pl

Maria Kostrzewska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 157

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7683
e-mail: maria.kostrzewska@pw.edu.pl

mgr Angelika Koźmińska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 359

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6017
e-mail: angelika.kozminska@pw.edu.pl

mgr inż. Inesa Kruszka


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 112

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7197
e-mail: inesa.kruszka@pw.edu.pl

mgr Michał Krzyżanek


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 56

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5727
e-mail: michal.krzyzanek@pw.edu.pl

mgr Anna Matuszewska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 159

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6020
e-mail: anna.matuszewska1@pw.edu.pl

mgr Magdalena Paszkiewicz


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 157

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1448
e-mail: magdalena.paszkiewicz@pw.edu.pl

mgr inż. Barbara Szczepankowska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 09

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7702
e-mail: barbara.szczepankowska@pw.edu.pl

Olga Szypulska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 108

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6124
e-mail: olga.szypulska@pw.edu.pl

Aleksandra Zabielska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 359

tel. wew.: (22) 234 + wew: 60 17
e-mail: aleksandra.zabielska@pw.edu.pl

mgr inż. Alicja Zagrajek


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 108

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7311
e-mail: alicja.zagrajek@pw.edu.pl

mgr Magdalena Łuciuk


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 158

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6021
e-mail: magdalena.luciuk@pw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

mgr inż. Paweł Chrobot


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 05

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7457
e-mail: pawel.chrobot@pw.edu.pl

mgr inż. Piotr Czerniak


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 301

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1441
e-mail: piotr.czerniak@pw.edu.pl

mgr inż. Jacek Drobiszewski


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 216

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8658
e-mail: jacek.drobiszewski@pw.edu.pl

mgr inż. Andrzej Guzek


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 05

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7457
e-mail: andrzej.guzek@pw.edu.pl

Piotr Jastrzębski


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 210

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5451,7557
e-mail: piotr.jastrzebski@pw.edu.pl

mgr inż. Kamil Jóźwik


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 301

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1441
e-mail: kamil.jozwik@pw.edu.pl

inż. Kaja Kita


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 301

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1441
e-mail: kaja.kita@pw.edu.pl

Urszula Krasieńko


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 321

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5409
tel. miejski: 22 628 6491
e-mail: urszula.krasienko@pw.edu.pl

Krzysztof Kwil


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 02A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8534
e-mail: krzysztof.kwil@pw.edu.pl

mgr inż. Viktor Martyanov


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 210

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5775, 5451
e-mail: viktor.martyanov@pw.edu.pl

Piotr Nowak


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 02A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8534
e-mail: piotr.nowak@pw.edu.pl

Krzysztof Orlański


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 210

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5775, 5451
e-mail: krzysztof.orlanski@pw.edu.pl

inż. Andrzej Szmigiel


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 151

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7038
e-mail: andrzej.szmigiel@pw.edu.pl

Krystyna Waszkiewicz


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 219

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8246
tel. miejski: 22 849 03 21
e-mail: krystyna.waszkiewicz@pw.edu.pl

mgr inż. Andrzej Weyssenhoff


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 309

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5460
e-mail: andrzej.weyssenhoff@pw.edu.pl

mgr inż. Marek Wilga


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 301

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1441
e-mail: marek.wilga@pw.edu.pl

inż. Mateusz Wójcik


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 115

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7596
e-mail: mateusz.wojcik@pw.edu.pl

Małgorzata Zaszewska


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 320

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5594
tel. miejski: 22 629 25 86
e-mail: malgorzata.zaszewska@pw.edu.pl

Dmytro Zhyhalov


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 301

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1441
e-mail: dmytro.zhyhalov@pw.edu.pl

Pracownicy biblioteki

mgr Urszula Olasek


Gmach Nowej Kreślarni, pok. 09

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7702
e-mail: urszula.olasek@pw.edu.pl

Pracownicy obsługi

Grzegorz Kabala


Gmach Nowej Kreślarni, portiernia

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7608

Krzysztof Matuszewski


Gmach Nowej Kreślarni, portiernia

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7608

Krzysztof Pawlak


Gmach Nowej Kreślarni, portiernia

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7608

Ryszard Sławiński


Gmach Nowej Kreślarni, portiernia

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7608

Małgorzata Całka


Gmach Nowej Kreślarni, szatnia

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5345