•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych / Instytut Podstaw Budowy Maszyn

Zakład Mechaniki

Kierownik

prof. dr hab. inż. Krzysztof Gołoś


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.13.1

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8262
e-mail: krzysztof.golos@pw.edu.pl

Pracownicy

dr inż. Piotr Bartkowski


Gmach Samochodów i Ciągników,

e-mail: piotr.bartkowski@pw.edu.pl

dr inż. Daniel Dębski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 8261

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8261
e-mail: daniel.debski@pw.edu.pl

dr inż. Sebastian Korczak

Dyrektor Instytutu Podstaw Budowy Maszyn

Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.8b

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8532
e-mail: sebastian.korczak@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jan Freundlich


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.7a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8459
e-mail: jan.freundlich@pw.edu.pl

dr inż. Radosław Nowak


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.1.11

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8772
e-mail: radoslaw.nowak@pw.edu.pl

dr inż. Maciej Parafiniak


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.012A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8320
e-mail: maciej.parafiniak@pw.edu.pl

mgr inż. Anna Głowacka


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.8b

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8532
e-mail: anna.glowacka@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz

Dziekan Wydziału

Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.10

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8755
e-mail: piotr.przybylowicz@pw.edu.pl

mgr inż. Anna Mackojć


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.8a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8624
e-mail: anna.mackojc@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Andrzej Tylikowski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.11

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8244
e-mail: andrzej.tylikowski@pw.edu.pl

mgr inż. Dominik Rodak


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.8a

e-mail: dominik.rodak@pw.edu.pl

mgr inż. Przemysław Rumianek


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.1.11

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8772
e-mail: przemyslaw.rumianek@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Wawrzyniak


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 2.8c

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8671
e-mail: pawel.wawrzyniak@pw.edu.pl