BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Mechaniczny Technologiczny / Instytut Technik Wytwarzania

Pracownicy instytutu

Profesorowie badawczo-dydaktyczni

prof. dr hab. inż. Tomasz Chmielewski


Gmach Nowy Technologiczny, pok. 223

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8482
tel. miejski: 22 849 9621
e-mail: tomasz.chmielewski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Jacek Senkara


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8292
e-mail: j.senkara@wip.pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilczyński


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8469
tel. miejski: 022 849 69 13
e-mail: krzysztof.wilczynski@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni badawczo-dydaktyczni

dr hab. inż. Dariusz Golański, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8482
tel. miejski: (22) 849 96 21
e-mail: dariusz.golanski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Dawid Myszka, prof. uczelni


NT, pokój 120

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8462
e-mail: dawid.myszka@pw.edu.pl

dr hab. inż. Wojciech Presz, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8657
e-mail: wojciech.presz@pw.edu.pl

dr hab. inż. Joanna Radziejewska, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7221
e-mail: jora@meil.pw.edu.pl

dr hab. inż. Tadeusz Sałaciński, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8243
e-mail: tadeusz.salacinski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Sławomir Spadło, prof. uczelni


e-mail: slawomir.spadlo@pw.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Świercz, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5208
e-mail: rafal.swiercz@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni dydaktyczni

dr hab. inż. Jacek Garbarski, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8570
e-mail: jacek.garbarski@pw.edu.pl

Adiunkci z habilitacją

dr hab. inż. Arkadiusz Krajewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8278
tel. miejski: 22 849 58 11
e-mail: arkadiusz.krajewski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Adam Rogowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8357
e-mail: adam.rogowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Sławomir Świłło


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8600
e-mail: slawomir.swillo@pw.edu.pl

dr hab. inż. Józef Zawora


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7520
e-mail: jozef.zawora@pw.edu.pl

Adiunkci badawczo-dydaktyczni

dr inż. Michał Baranowski


NT p. 224

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8292
e-mail: michal.baranowski@pw.edu.pl

dr inż. Mariusz Bober


mariusz.bober@pw.edu.pl

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8135
e-mail: mariusz.bober@pw.edu.pl

dr inż. Kamila Buziak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8115
e-mail: kamila.buziak@pw.edu.pl

dr inż. Robert Cacko


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8421
tel. miejski: 022 849 96 17
e-mail: robert.cacko.itw@pw.edu.pl

dr inż. Jacek Goliński


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8272
e-mail: jacek.golinski@pw.edu.pl

dr inż. Anna Holk-Łebińska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8115
e-mail: a.tyszkiewicz@wip.pw.edu.pl

dr inż. Cezary Jasiński


e-mail: cezary.jasinski@pw.edu.pl

dr inż. Andrzej Kochański


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8762
e-mail: andrzej.kochanski@pw.edu.pl

dr inż. Joanna Kossakowska-Skajster


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8535
e-mail: j.kossakowska@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Kołodziejczak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8544
e-mail: pawel.kolodziejczak@pw.edu.pl

dr inż. Adrian Lewandowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8469
e-mail: adrian.lewandowski@pw.edu.pl

dr inż. Michał Marczak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7524
e-mail: michal.marczak@pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Morawiński


e-mail: lukasz.morawinski@pw.edu.pl

dr inż. Przemysław Narowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8115
e-mail: przemyslaw.narowski@pw.edu.pl

dr inż. Mirosław Nejman


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8259
e-mail: miroslaw.nejman@pw.edu.pl

dr inż. Dorota Oniszczuk-Świercz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5208
e-mail: dorota.swiercz@pw.edu.pl

dr inż. Hanna Sadłowska


tel. miejski: 8499437
e-mail: hanna.sadlowska@pw.edu.pl

dr inż. Beata Skowrońska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8135
e-mail: beata.skowronska@pw.edu.pl

dr inż. Cyprian Suchocki


e-mail: cyprian.suchocki@pw.edu.pl

dr hab. inż. Mariusz Tryznowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8115
e-mail: mariusz.tryznowski@pw.edu.pl

Adiunkci dydaktyczni

dr inż. Robert Biernacki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8477
e-mail: robert.biernacki@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Cegielski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8544
e-mail: pawel.cegielski@pw.edu.pl

dr inż. Jarosław Chrzanowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8535
e-mail: jaroslaw.chrzanowski@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Czyżewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8421
e-mail: piotr.czyzewski@pw.edu.pl

dr inż. Mariusz Fabijański


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8115
e-mail: mariusz.fabijanski@pw.edu.pl

dr inż. Radosław Gościniak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8397
e-mail: radoslaw.gosciniak@pw.edu.pl

dr inż. Jarosław Grześ


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8402
tel. miejski: 849 96 21
e-mail: jaroslaw.grzes@pw.edu.pl

dr inż. Maciej Horczyczak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8206
e-mail: mjkh@cim.pw.edu.pl

dr inż. Jacek Kozłowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8477
e-mail: jacek.kozlowski@pw.edu.pl

dr inż. Anna Krzyńska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8762
e-mail: anna.krzynska@pw.edu.pl

dr inż. Jarosław Misiak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8404, 8677
e-mail: jaroslaw.misiak@pw.edu.pl

dr inż. Radosław Morek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8206
e-mail: radoslaw.morek@pw.edu.pl

dr inż. Andrzej Nastaj


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8570
e-mail: andrzej.nastaj@pw.edu.pl

dr inż. Przemysław Oborski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 85 35
e-mail: przemyslaw.oborski@pw.edu.pl

dr inż. Robert Pierzynowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7814
e-mail: robert.pierzynowski@pw.edu.pl

dr inż. Anna Podolak-Lejtas


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7761
e-mail: anna.lejtas@pw.edu.pl

dr inż. Mirosław Pracki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7519
e-mail: miroslaw.pracki@pw.edu.pl

dr inż. Dominika Śniegulska-Grądzka


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8614
e-mail: dominika.gradzka@pw.edu.pl

dr inż. Artur Soroczyński


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8477
e-mail: artur.soroczynski@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Szulewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8614
e-mail: piotr.szulewski@pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Szymaniak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8469,8570
e-mail: zbigniew.szymaniak@pw.edu.pl

dr inż. Adam Zalewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8616
e-mail: adam.zalewski@pw.edu.pl

Asystenci badawczo-dydaktyczni

mgr inż. Krzysztof Bieliszczuk


e-mail: krzysztof.bieliszczuk@pw.edu.pl

mgr inż. Adrian Kopytowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7524
e-mail: adrian.kopytowski@pw.edu.pl

mgr inż. Rafał Nowicki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7524
e-mail: rafal.nowicki1@pw.edu.pl

Asystenci dydaktyczni

mgr inż. Maciej Winiarski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8654
e-mail: maciej.winiarski@pw.edu.pl

mgr inż. Leszek Kwiatkowski


e-mail: leszek.kwiatkowski@pw.edu.pl

Adiunkt badawczy

dr hab. inż. Anna Dziubińska


NT pok. 20

e-mail: anna.dziubinska@pw.edu.pl

Starsi wykładowcy

Docenci

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

mgr inż. Paweł Baran


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8487
e-mail: pawel.baran@pw.edu.pl

Tomasz Czekajski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8654

Sławomir Jakielski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8402
e-mail: actlen@tlen.pl

mgr inż. Zbigniew Lechniak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5726
e-mail: zbigniew.lechniak@pw.edu.pl

Mateusz Majchrzak


e-mail: mateusz.majchrzak@pw.edu.pl

Pracownicy Sekretariatu

mgr inż. Beata Grażulis


tel. wew.: (22) 234 + wew: 8656
tel. miejski: 22 849 03 73
e-mail: beata.grazulis@pw.edu.pl

Ewa Kulikowska


Gmach Nowy Lotniczy p. 160

tel. wew.: (22) 234 + wew: 72 21
e-mail: ewa.kulikowska@pw.edu.pl

mgr Agnieszka Śmigielska-Rożen


itw.mt@pw.edu.pl

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8453
tel. miejski: 22 849 97 97
e-mail: agnieszka.rozen@pw.edu.pl