•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej / Pracownicy wydziału

Adiunkci

dr inż. Beata Butruk-Raszeja


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 505

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6419
e-mail: Beata.Raszeja@pw.edu.pl

dr inż. Katarzyna Dąbkowska-Susfał


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 515

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6272
e-mail: Katarzyna.Dabkowska@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Grzybowski


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 317

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6371
e-mail: Piotr.Grzybowski@pw.edu.pl

dr inż. Katarzyna Jabłczyńska


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6276
e-mail: Katarzyna.Jablczynska@pw.edu.pl

dr inż. Anna Jackiewicz-Zagórska


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 312

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6247
e-mail: Anna.Jackiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Roman Krzywda


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 234

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6274
e-mail: Roman.Krzywda@pw.edu.pl

dr inż. Michał Lewak


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 508

tel. wew.: (22) 234 + wew: 62 89
e-mail: Michal.Lewak@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Machniewski


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 510

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6377
e-mail: Piotr.Machniewski@pw.edu.pl

dr inż. Agnieszka Markowska-Radomska


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 506

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6495
e-mail: Agnieszka.Markowska@pw.edu.pl

dr inż. Marta Mazurkiewicz-Pawlicka


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 214

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6248
e-mail: Marta.Pawlicka@pw.edu.pl

dr Artur Małolepszy


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 215

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6350
e-mail: Artur.Malolepszy@pw.edu.pl

dr hab. inż. Władysław Moniuk


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 503

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6314
tel. miejski: 22 825 85 64
fax: 22 825 85 64
e-mail: Wladyslaw.Moniuk@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Odziomek


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 306

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6398
e-mail: Marcin.Odziomek@pw.edu.pl

dr inż. Wojciech Orciuch


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6491
e-mail: Wojciech.Orciuch@pw.edu.pl

dr inż. Agata Penconek


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 324

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6398
e-mail: Agata.Penconek@pw.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Przekop


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6360
e-mail: Rafal.Przekop@pw.edu.pl

dr inż. Leszek Rudniak


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 525

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6293
e-mail: Leszek.Rudniak@pw.edu.pl

dr inż. Michał Wojasiński


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 404

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6310
e-mail: Michal.Wojasinski@pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Wojtas


Gmach Inżynierii Chemicznej, pok. 235

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6275
e-mail: Krzystof.Wojtas@pw.edu.pl