•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska / Pracownicy wydziału

Asystenci

mgr inż. Karolina Banaszak


pok. 236

Konsultacje:
wtorek godz. 14.15-15.00 

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7963
e-mail: karolina.banaszak@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

mgr inż. Aleksandra Bogdanowicz


pok. 512

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5329
e-mail: aleksandra.bogdanowicz@pw.edu.pl

mgr inż. Honorata Jankowska


pok. 428

Konsultacje:
poniedziałek godz. 12.15-13.00
czwartek godz. 12.15-13.00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5401
e-mail: honorata.jankowska.dokt@pw.edu.pl

mgr inż. Adam Kasprzak


pok. 436

Konsultacje:
piątek godz. 11:00 - 12:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7779
e-mail: adam.kasprzak@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

mgr Klaudia Kryniecka


pok. 604

Konsultacje

poniedziałek godz. 13:00-14:00
czwartek 13:00-14:00 

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1793
e-mail: klaudia.kryniecka@pw.edu.pl

mgr inż. Katarzyna Misiołek


pok. 338

Konsultacje

piątek godz. 13:15-14:00 

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5333
e-mail: katarzyna.misiolek@pw.edu.pl

mgr inż. Dominika Mucha


pok. 619

Konsultacje on-line:
czwartek godz. 12.00 - 13.30

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5947
e-mail: dominika.mucha@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

mgr inż. Kaja Niewitecka


pok. 540

Konsultacje
wtorek godz. 12:15 - 13:00
sobota zjazdowa 12:15 - 13:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7584
e-mail: kaja.niewitecka@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Paola Porretta-Tomaszewska


pok. 910 

Konsultacje:
środa godz. 10:00-12:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5469
e-mail: paola.tomaszewska@pw.edu.pl

mgr inż. Anna Sosnowska


pok.336

Konsultacje
piątek godz. 11:00-12:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5335
e-mail: anna.sosnowska@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

mgr inż. Katarzyna Sytek-Szmeichel


pok. 546

Konsultacje
poniedziałek godz. 14:15 - 15:00*
sobota zjazdowa 16:15 - 17:15* (od 15.04.2023 r.)
*dodatkowo dostępność MS Teams

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5702
e-mail: katarzyna.szmeichel@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

mgr inż. Marta Wiśniewska


pok. 911

Konsultacje stacjonarnie lub on-line:
środa  godz.10:15-11:45

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5407
e-mail: marta.wisniewska@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

mgr inż. Olga Zając


pok. 512

Konsultacje:
środa 12:15 - 13:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5329
e-mail: olga.zajac.dokt@pw.edu.pl

mgr inż. Pola Łomża-Kalinowska


pok. 801

Konsultacje 
piątek godz. 15:00 - 16:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5943
e-mail: pola.lomza@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej