•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii / Instytut Inżynierii Mechanicznej

Pracownicy instytutu

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Mieczysław Poniewski

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 274
e-mail: Mieczyslaw.Poniewski@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni

dr hab. inż. Mariusz Markowski, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki), pok. 58

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 283
e-mail: Mariusz.Markowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jacek Wernik, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki), pok. 16

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 166, 273
e-mail: Jacek.Wernik@pw.edu.pl

dr hab. inż. Krzysztof Wołosz, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 273
e-mail: Krzysztof.Wolosz@pw.edu.pl

dr hab. inż. Renata Walczak, prof. uczelni

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 135
tel. miejski: 24 262 62 54
e-mail: Renata.Walczak@pw.edu.pl

Adiunkci

dr inż. Sławomir Alabrudziński

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 289
e-mail: Slawomir.Alabrudzinski@pw.edu.pl

dr inż. Bogdan Bogdański

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 8, 9D

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 115
e-mail: Bogdan.Bogdanski@pw.edu.pl

dr inż. Robert Dzierżanowski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 232

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 169
e-mail: Robert.Dzierzanowski@pw.edu.pl

dr inż. Mirosław Grabowski

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 287
e-mail: Miroslaw.Grabowski@pw.edu.pl

dr hab. Ewa Kasprzycka

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 8, 9 D

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 115, 166
e-mail: Ewa.Kasprzycka@pw.edu.pl

dr inż. Wojciech Korzybski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 249

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 146
e-mail: Wojciech.Korzybski@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Kowalski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 234

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 166
e-mail: Marcin.Kowalski2@pw.edu.pl

dr inż. Dariusz Lodwik

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 246

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 166
e-mail: Dariusz.Lodwik@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Pietrzyk

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 275
e-mail: Jerzy.Pietrzyk@pw.edu.pl

dr inż. Henryk Rode

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 274
e-mail: Henryk.Rode@pw.edu.pl

dr inż. Mariusz Sarniak

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 274, 275
e-mail: Mariusz.Sarniak@pw.edu.pl

dr inż. Witold Suchecki

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 284
e-mail: Witold.Suchecki@pw.edu.pl

dr inż. Mariusz Szreder

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 276
e-mail: Mariusz.Szreder@pw.edu.pl

dr inż. Marian Trafczyński

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 289
e-mail: Marian.Trafczynski@pw.edu.pl

dr inż. Przemysław Trzciński

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 288
e-mail: Przemyslaw.Trzcinski@pw.edu.pl

dr inż. Cezary Wiśniewski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 212

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 274, 152
e-mail: Cezary.Wisniewski@pw.edu.pl

Asystenci

mgr inż. Krzysztof Obst

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 245

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 172
e-mail: Krzysztof.Obst@pw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

Maciej Dalewski

09-402 Płock, ul. Jachowicza 2, Laboratorium Instytutu Inżynierii Mechanicznej,

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 277, 280
e-mail: Maciej.Dalewski@pw.edu.pl

Patryk Janiszewski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 8, 9 D, 16 D

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 115, 237
e-mail: Patryk.Janiszewski@pw.edu.pl

inż. Michał Papieżyński

09-402 Płock, ul. Jachowicza 2, Laboratorium Instytutu Inżynierii Mechanicznej

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 277
e-mail: Michal.Papiezynski@pw.edu.pl

mgr Marta Szafrańska

09-400 Płock, ul. Jachowicza 2, pokój 31

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 274
fax: Marta.Szafranska@pw.edu.pl

Tomasz Mostowski

09-402 Płock, ul. Jachowicza 2 (Gmach Mechaniki)

e-mail: Tomasz.Mostowski@pw.edu.pl

Pracownicy administracyjno-ekonomiczni

mgr Marta Brudzyńska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 238

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 169, 255
e-mail: Marta.Brudzynska@pw.edu.pl

Wytworzył(a):

Wprowadził(a) do BIP: Arek Borowski

w dniu: 18.06.2008 11:00

Zaktualizował(a): Arek Borowski

w dniu: 18.06.2008 11:00