•  

BIP PW / Skład osobowy / Ogólnouczelniane jednostki organizacyjne / Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii

Dział Badań i Analiz

Kierownik Działu

dr Katarzyna Modrzejewska


I piętro, pok. 1.09

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5978
e-mail: katarzyna.modrzejewska@pw.edu.pl

Zastępca Kierownika

mgr Dariusz Parzych


I piętro, pok. 1.20

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1563
e-mail: dariusz.parzych@pw.edu.pl

Pracownicy Działu

dr Aleksandra Wycisk

specjalista

I piętro, pok. 1.14

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1459
e-mail: aleksandra.wycisk@pw.edu.pl

mgr Małgorzata Płaszczyca

specjalista

I piętro, pok. 1.20

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1563
e-mail: malgorzata.plaszczyca@pw.edu.pl

mgr Magda Matysiak

specjalista

I piętro, pok. 1.13

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1429
e-mail: magda.matysiak@pw.edu.pl

mgr Monika Zgutka

specjalista

I piętro, pok. 1.20

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1563
e-mail: monika.zgutka@pw.edu.pl

mgr Marcin Karolak

młodszy badacz

I piętro, pok. 1.19

tel. wew.: (22) 234 + wew: 55 68
e-mail: marcin.karolak@pw.edu.pl

mgr Klaudyna Nowińska

młodszy badacz

I piętro, pok. 1.13

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5568
e-mail: klaudyna.nowinska@pw.edu.pl

mgr Ewa Bichta

młodszy badacz

I piętro, pok. 1.19

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1429
e-mail: ewa.bichta@pw.edu.pl

lic. Gabriela Hołdanowicz

referent ds. badań i analiz

I piętro, pok. 1.12

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1459
e-mail: Gabriela.Holdanowicz@pw.edu.pl

lic. Magdalena Zakrzewska

referent ds. badań i analiz

I piętro, pok. 1.12

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1429
e-mail: Magdalena.Zakrzewska@pw.edu.pl