•  

BIP PW / Skład osobowy / Jednostki pozawydziałowe i międzywydziałowe

Biblioteka Główna

GMACH GŁÓWNY
00-661 Warszawa
Pl. Politechniki 1
www.bg.pw.edu.pl

GMACH CHEMII
00-664 Warszawa
ul. Noakowskiego 3
http://www5.bg.pw.edu.pl/bwch

GMACH STARY TECHNOLOGICZNY
02-524 Warszawa
ul. Narbutta 86

DS „AKADEMIK”
02-038 Warszawa
ul. Akademicka 5

DS „BABILON”
02-321 Warszawa
ul. Kopińska 12/16

DS „ŻACZEK”
02-507 Warszawa
ul. Wołoska 141a

GMACH GŁÓWNY FILII PW W PŁOCKU
09-400 Płock
ul. Łukasiewicza 17

Dyrektor

mgr Alicja Portacha


Gmach Główny, pok. 242A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7400, 7018
tel. miejski: 22 621 13 70
fax: 22 621 13 70
e-mail: dyrektor@bg.pw.edu.pl

Sekretariat

Grażyna Drzazga


Gmach Główny, pok. 242B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7400
tel. miejski: 22 621 13 70
fax: 22 621 13 70
e-mail: bgpw@bg.pw.edu.pl

Zastępcy dyrektora

mgr Elżbieta Mroczek


Gmach Główny, pok. 242 a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 53 55
tel. miejski: 22 234 5355
e-mail: E.Mroczek@bg.pw.edu.pl

mgr Anna Tonakiewicz-Kołosowska


Gmach Główny, pok. 162 a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 15 93
tel. miejski: 22 234 1593
e-mail: A.Tonakiewcz@bg.pw.edu.pl

Pełnomocnik kwestora

mgr Beata Dobosz


Gmach Główny, pok. 15B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7175
e-mail: B.Dobosz@bg.pw.edu.pl

Pełnomocnik Rektora ds. bazy BazTech

mgr Agnieszka Celej


Gmach Chemii, pok. 157

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7280, 7809
e-mail: A.Celej@bg.pw.edu.pl

Pełnomocnicy Dyrektora

Pełnomocnik Dyrektora Biblioteki Głównej ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
mgr inż. Agnieszka Gawryś
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5831
e-mail: A.Gawrys@bg.pw.edu.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Funduszy Strukturalnych
mgr Aneta Sieczka-Milcarz
tel.: (22) 234 + wew: 7176,
mail: A.Sieczka@bg.pw.edu.pl
Gmach Główny, pok. 336

Pełnomocnik Dyrektora Biblioteki Głównej ds. Kontaktów z Centralnym Ośrodkiem Informatyki
mgr Michał Szeworski
Gmach Główny, pok. 73
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5508
e-mail: M.Szeworski@bg.pw.edu.pl

Pełnomocnik Dyrektora Biblioteki Głównej ds. Zamówień Publicznych
mgr Sławomir Połotnicki
Gmach Główny, pok. 15C
tel. wew.: (22) 234 + wew: 7800
e-mail: S.Polotnicki@bg.pw.edu.pl