•  

BIP PW / Skład osobowy / Jednostki organizacyjne administracji centralnej / Kwestura

Dział Ewidencji Majątku

Kierownik

mgr inż. Renata Szpunar


Gmach Biurowy, pok. 428

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6634
e-mail: Renata.Szpunar@pw.edu.pl

Zastępca kierownika

mgr Izabela Litwin-Słaby


Gmach Biurowy, pok. 428

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6424
e-mail: Iza.Slaby@pw.edu.pl

Pracownicy działu

Jadwiga Gałaj


Gmach Biurowy, pok. 427

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6254
e-mail: Jadwiga.Galaj@pw.edu.pl

mgr Magdalena Giczewska


Gmach Biurowy, kl. B, pok. 425

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5721
tel. miejski: (22) 2345721
e-mail: Magdalena.Giczewska@pw.edu.pl

mgr Anna Majczak


Gmach Biurowy, pok. 425

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5136
e-mail: Anna.Majczak@pw.edu.pl

mgr Agnieszka Przychodzka


Gmach Biurowy, pok. 427

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6298
e-mail: Agnieszka.Przychodzka@pw.edu.pl