BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. finansowych - Centrum Współpracy Międzynarodowej

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa finansowo-księgowa projektów krajowych i zagranicznych oraz obsługa procesu rekrutacji kandydatów z zagranicy na studia w język polskim i angielskim;
  • odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy obieg dokumentów;
  • dekretowanie i wstępne wprowadzanie dokumentów do systemu SAP;
  • bieżąca analiza i weryfikacja danych finansowo-księgowych;
  • kontrola prawidłowości zapisów księgowych;
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni.

 Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie;
  • min. 3 lata doświadczenie zawodowego w zakresie księgowości i finansów;
  • doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej B1);
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Word, Excel oraz Power Point;
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa i stosowania ich w praktyce;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie i ustalania priorytetów;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność, dokładność, terminowość;
  • wysoki poziom samodzielności i zaangażowanie w pracę.

 Mile widziane:

  • doświadczenie w sektorze finansów publicznych uczelni wyższych;
  • znajomość programu SAP.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i list motywacyjny) za pośrednictwem poniższego linku:

Termin składania ofert – 08 czerwca 2024 r.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 07.05.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 07.05.2024 15:26

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 10.05.2024 10:54