•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii / Instytut Chemii

Pracownicy instytutu

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 221

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 155
e-mail: Jacek.Kijenski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 345

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 250
e-mail: Janusz.Zielinski@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni

dr hab. Zofia Kowalewska, prof. uczelni

ul. Łukasiewicza 17, pok. 362

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 228
e-mail: Zofia.Kowalewska@pw.edu.pl

dr inż. Marzena Majzner, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 321

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 192, 242
e-mail: Marzena.Majzner@pw.edu.pl

dr hab. inż. Grzegorz Makomaski, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 352

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 264, 155
e-mail: Grzegorz.Makomaski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Marciniak, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 361

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 200
e-mail: Andrzej.Marciniak@pw.edu.pl

dr hab. inż. Maciej Paczuski, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 328

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 204
e-mail: Maciej.Paczuski@pw.edu.pl

dr inż. Małgorzata Petzel, prof. uczelni

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 324

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 194
e-mail: Malgorzata.Petzel@pw.edu.pl

Adiunkci

dr inż. Tatiana Brzozowska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 343

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 199
e-mail: Tatiana.Brzozowska@pw.edu.pl

dr inż. Wiesława Ciesińska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 354

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 168
e-mail: Wieslawa.Ciesinska@pw.edu.pl

dr hab. inż. Lech Gmachowski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 336

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 193
e-mail: Lech.Gmachowski@pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Gościniak

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 316

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 196
e-mail: Lukasz.Gosciniak@pw.edu.pl

dr inż. Robert Grabarczyk

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 334

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 198
e-mail: Robert.Grabarczyk@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Grabowski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 320

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 191
e-mail: Pawel.Grabowski@pw.edu.pl

dr Elżbieta Gurdzińska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 342

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 233, 231
e-mail: Elzbieta.Gurdzinska@pw.edu.pl

dr inż. Aneta Lorek

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 317

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 188
e-mail: Aneta.Lorek@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jacek Michalski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 335

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 198
e-mail: Jacek.Michalski@pw.edu.pl

dr inż. Mariola Nowacka

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 363

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 249
e-mail: Mariola.Nowacka@pw.edu.pl

dr Blandyna Osowiecka

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 353

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 244, 246
e-mail: Blandyna.Osowiecka@pw.edu.pl

dr inż. Dariusz Szychowski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 348

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 201
e-mail: Dariusz.Szychowski@pw.edu.pl

dr inż. Iwona Wilińska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 346

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 224
e-mail: Iwona.Wilinska@pw.edu.pl

dr inż. Sabina Wilkanowicz

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 333

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 197
e-mail: Sabina.Wilkanowicz@pw.edu.pl

Asystenci

mgr inż. Przemysław Jarosiński

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 329

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 243
e-mail: Przemyslaw.Jarosinski@pw.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Kłosińska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 365

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 206
e-mail: Agnieszka.Klosinska@pw.edu.pl

mgr inż. Jakub Lęcki

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 334

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 198
e-mail: Jakub.Lecki@pw.edu.pl

Docenci

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

mgr inż. Karolina Brzezińska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 352

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 211
e-mail: karolina.brzezinska@pw.edu.pl

Mariola Czarnecka

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 63-65

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 242
e-mail: Mariola.Czarnecka@pw.edu.pl

inż. Krystyna Gozdanek

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 364

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 205
e-mail: Krystyna.Gozdanek@pw.edu.pl

inż. Natalia Gołębiewska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 63-65

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 242
e-mail: Natalia.Golebiewska@pw.edu.pl

mgr inż. Bernarda Kacperska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 323

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 193
e-mail: Bernarda.Kacperska@pw.edu.pl

inż. Tadeusz Karpiński

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 339

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 170, 117
e-mail: Tadeusz.Karpinski@pw.edu.pl

mgr Anna Karwowska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 369

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 208
e-mail: Anna.Karwowska@pw.edu.pl

mgr inż. Robert Kołodziejski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 339

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 170, 231
e-mail: Robert.Kolodziejski@pw.edu.pl

mgr inż. Oliwia Liberek

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 63-65

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 242
e-mail: Oliwia.Liberek@pw.edu.pl

inż. Lidia Mańska

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 344

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 199
e-mail: Lidia.Manska@pw.edu.pl

Ryszard Puławski

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 63-65

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 242
e-mail: Ryszard.Pulawski@pw.edu.pl

Pracownicy administracyjno-ekonomiczni

mgr Iwona Koper

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 216

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 155
fax: 256
e-mail: ich.wbmp@pw.edu.pl

mgr Edyta Tarka

09-400 Płock, ul. Łukasiewicza 17, pok. 216

tel. wew.: (24) 36-72 + wew: 156
fax: 256
e-mail: Edyta.Tarka@pw.edu.pl

Wytworzył(a):

Wprowadził(a) do BIP: Arek Borowski

w dniu: 18.06.2008 10:58

Zaktualizował(a): Arek Borowski

w dniu: 18.06.2008 10:58