Robotnik do prac ogólnobudowlanych - Zespół Domów Studenckich

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko robotnika do prac ogólnobudowlanych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac remontowo – malarskich, w szczególności: malowanie pomieszczeń mieszkalnych, korytarzy, drzwi, malowanie elementów ogrodzenia;
  • wykonywanie drobnych napraw murarskich, gipsowanie, szpachlowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji;
  • obsługa ręcznych narzędzi oraz elektronarzędzi niezbędnych do wykonywania zleconych prac;
  • drobne prace glazurnicze, przyklejanie/uzupełnianie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi, prace związane z konserwacją elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, zamki);
  • ręczne prace transportowe.

 Wymagania konieczne:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
  • dobra organizacja pracy;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność;
  • dokładność, sumienność, punktualność;
  • wysoka kultura osobista;
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

 Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5c7be4f55e224fbaa5a8af4b707d652e   bądź składanie w administracji DS. „Akademik” pokoju 403 ul. Akademicka 5, w Warszawie w godzinach 10:00 – 14:00

Termin składania ofert  do  22 maja 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 08.05.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 08.05.2024 12:59

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 08.05.2024 14:16

Politechnika Warszawska