•  

BIP PW / Terminarze posiedzeń i składy Rad Wydziałów

Wydział Inżynierii Lądowej

R.a. 2018/2019

Terminarz posiedzeń:

  • 05.09.2018
  • 26.09.2018
  • 24.10.2018
  • 21.11.2018
  • 19.12.2018
  • 23.01.2019
  • 20.02.2019
  • 06.03.2019
  • 20.03.2019
  • 24.04.2019
  • 29.05.2019
  • 26.06.2019
  • 10.07.2019 (rezerwowy)
  • 25.09.2019

Skład Rady Wydziału

Dziekan

  • prof. dr hab. inż. Andrzej Garbacz

Prodziekani

  • dr inż. Wioletta Jackiewicz-Rek
  • dr inż. Zofia Kozyra
  • dr inż. Paweł Nowak
  • prof. dr hab. inż. Anna Siemińska-Lewandowska

Profesorowie i doktorzy habilitowani

  • dr hab. inż. Sławomir Czarnecki
  • dr hab. inż. Grzegorz Dzierżanowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Ryszard Robert Gajewski
  • prof. dr hab. inż. Wojciech Gilewski
  • prof. dr hab. inż. Marian Giżejowski
  • dr hab. inż. Aniela Glinicka, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Stanisław Jemioło
  • dr hab. inż. Karol Kowalski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Robert Kowalski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Jan Król, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Michał Krzemiński
  • dr hab. inż. Janusz Kulejewski
  • prof. dr hab. inż. Tomasz Lewiński
  • dr hab. inż. Grażyna Łagoda, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Paweł Łukowski
  • prof. dr hab. inż. Roman Nagórski
  • dr hab. inż. Piotr Olszewski, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Piotr Radziszewski
  • dr hab. inż. Elżbieta Szmigiera, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Wojciech Trochymiak
  • dr hab. inż. Piotr Woyciechowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Artur Zbiciak, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Henryk Zobel

Przedstawiciele nauczycieli akademickich, nie będących profesorami lub doktorami habilitowanymi

  • dr inż. Grzegorz Adamczewski
  • dr inż. Cezary Ajdukiewicz
  • dr inż. Magdalena Ataman
  • dr inż. Andrzej Brzeziński
  • dr inż. Paweł Król
  • dr inż. Aleksander Nicał

Przedstawiciele pracowników administracyjnych i technicznych

  • mgr inż. Jerzy Jaworski
  • inż. Dominika Stańczak
  • Jolanta Waszczuk

Przedstawiciel studiów doktoranckich

  • mgr inż. Robert Łataś

Przedstawiciele samorządu studenckiego

  • Jakub Zabawski
  • Karol Bączek
  • Wiktor Krawczyk
  • Maciej Mikulski
  • Kamil Niemirski
  • Oleksandra Ohirenko
  • Michał Pudzianowski
  • Błażej Rakowski
  • Dominika Sznajder

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Joanna Kwiatkowska

w dniu: 22.03.2010 12:20

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 10.06.2019 12:01