•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Telekomunikacji

GMACH ELEKTRONIKI
00-665 Warszawa
ul. Nowowiejska 15/19

Dyrektor

prof. dr hab. inż. Jerzy Siuzdak


Gmach Elektroniki, pok. 510

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7232
fax: +48 22 234 7477
e-mail: J.Siuzdak@tele.pw.edu.pl

Zastępca dyrektora ds. ogólnych

doc. dr inż. Mirosław Słomiński


Gmach Elektroniki, pok. 510

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6691, 7868
fax: +48 22 234 7477
e-mail: M.Slominski@tele.pw.edu.pl

Sekretariat Instytutu

mgr Katarzyna Leszczuk


Gmach Elektroniki, pok. 410A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7232
fax: 022 234 74 77
e-mail: sekretariat@tele.pw.edu.pl

mgr Zuzanna Mazek


Gmach Elektroniki, pok. 510

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7868
fax: 022 234 74 77
e-mail: Z.Mazek@tele.pw.edu.pl

Zastępca dyrektora ds. kształcenia

doc. dr inż. Sławomir Kula


Gmach Elektroniki, pok. 508

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6690, 7434
fax: +48 22 234 7477
e-mail: S.Kula@tele.pw.edu.pl

Sekretariat Dyrektora ds. Kształcenia

Małgorzata Kowalska


Gmach Elektroniki, pok. 508

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7434
fax: +48 22 234 7477
e-mail: M.Kowalska@tele.pw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora

Elżbieta Tarwacka


Gmach Elektroniki, pok. 406

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7388
fax: +48 22 234 7477
e-mail: E.Tarwacka@tele.pw.edu.pl