•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych / Instytut Systemów Elektronicznych

Pracownicy instytutu

Profesorowie zwyczajni

prof. dr hab. inż. Janusz Dobrowolski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7669
e-mail: jad@ise.pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Ryszard Jachowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7848
e-mail: rsjach@ise.pw.edu.pl

Profesorowie nadzwyczajni

dr hab. inż. Adam Abramowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7710
e-mail: a.abramowicz@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Adamski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7634
e-mail: tadam@ise.pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Krzysztof Kulpa


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7478
e-mail: k.kulpa@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Mateusz Malanowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5588, 5007
e-mail: m.malanowski@elka.pw.edu.pl

dr hab. inż. Jacek Misiurewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5441
e-mail: J.Misiurewicz@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Marek Nałęcz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: m.nalecz@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Jan Ogrodzki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7382
e-mail: jogr@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Leszek Opalski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7989
e-mail: opalski@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Grzegorz Pankanin


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7732, 5110
e-mail: g.pankanin@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Krzysztof Poźniak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7954
e-mail: k.pozniak@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Anatolij Płatonow


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7952
e-mail: plat@ise.pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Ryszard Romaniuk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986, 5360, 5110
e-mail: rrom@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Starecki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 3657
e-mail: t.starecki@ise.pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Jerzy Szabatin


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7653
e-mail: j.szabatin@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Jerzy Weremczuk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7820
e-mail: jwer@ise.pw.edu.pl

Adiunkci

dr inż. Krzysztof Antoszkiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7663
e-mail: k.antoszkiewicz@ise.pw.edu.pl

dr inż. Aleksander Burd


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7714
e-mail: burd@ise.pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Czuba


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5006
e-mail: k.czuba@ise.pw.edu.pl

dr inż. Jacek Dusza


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7736
e-mail: j.dusza@ise.pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Gajo


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7480
e-mail: zbyg@ise.pw.edu.pl

dr inż. Paweł Gąsior


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7741
e-mail: pgasior@elka.pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Gołofit


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7634
e-mail: k.golofit@ise.pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Jędrachowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5585
e-mail: j.jedrachowicz@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Kazimierz Jędrzejewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7691
e-mail: kpj@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Konrad Jędrzejewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5883
e-mail: kala@ise.pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Kasprowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729, 7986
e-mail: g.kasprowicz@elka.pw.edu.pl

dr inż. Arkadiusz Lewandowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7877
e-mail: a.lewandowski@ise.pw.edu.pl

dr inż. Maciej Linczuk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: m.linczuk@ise.pw.edu.pl

dr inż. Gustaw Mazurek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657
e-mail: g.mazurek@elka.pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Małkiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5883
e-mail: l.malkiewicz@elka.pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Nieradka


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5314
e-mail: g.nieradka@elka.pw.edu.pl

dr inż. Katarzyna Opalska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7384
e-mail: kasia@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Osuch


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7741
e-mail: t.osuch@elka.pw.edu.pl

dr inż. Daniel Paczesny


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7935
e-mail: d.paczesny@elka.pw.edu.pl

dr inż. Marek Rupniewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: m.rupniewski@ise.pw.edu.pl

dr inż. Rafał Rytel-Andrianik


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657
e-mail: r.rytel@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Piotr Samczyński


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5588
e-mail: p.samczynski@elka.pw.edu.pl

dr inż. Edward Śliwa


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5212
e-mail: edek@ise.pw.edu.pl

dr inż. Mariusz Suchenek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7714
e-mail: m.suchenek@elka.pw.edu.pl

dr inż. Magdalena Szeżyńska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7634
e-mail: m.szezynska@ise.pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Tarapata


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7820
e-mail: g.tarapata@ise.pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Wawrzyniak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7738
e-mail: z.wawrzyniak@ise.pw.edu.pl

dr hab. inż. Wojciech Wiatr


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7877
e-mail: wiatr@ise.pw.edu.pl

dr inż. Piotr Wieczorek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7336
e-mail: pwieczor@elka.pw.edu.pl

dr inż. Wojciech Zabołotny


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7717
e-mail: wzab@ise.pw.edu.pl

Asystenci

mgr inż. Paweł Barmuta


p.barmuta@stud.elka.pw.edu.pl

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7877

mgr inż. Michał Bohdanowicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: M.Bohdanowicz@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Samer Bou Habib


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7876
e-mail: s.bouhabib@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Radosław Cieszewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729
e-mail: r.cieszewski@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Rafał Krawczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: R.Krawczyk@stud.elka.pw.edu.pl

dr inż. Konrad Markowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7691
e-mail: K.Markowski@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Michał Marzęcki


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7236
e-mail: m.marzecki@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Andrzej Wojeński


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729
e-mail: a.wojenski@elka.pw.edu.pl

Asystenci naukowi

mgr inż. Marcin Bączyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5007
e-mail: m.k.baczyk@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Adam Grabowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7478
e-mail: a.grabowski@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Damian Gromek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7740
e-mail: d.gromek@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Piotr Krysik


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7740
e-mail: pkrysik@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Janusz Kulpa


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5007
e-mail: j.kulpa@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Łukasz Maślikowski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5007
e-mail: l.maslikowski@stud.elka.pw.edu.pl

mgr inż. Michał Szczepankiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 3272
e-mail: m.szczepankiewicz@stud.elka.pw.edu.pl

Starsi wykładowcy

mgr inż. Maciej Radtke


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7714
e-mail: m.radtke@ise.pw.edu.pl

mgr inż. Jacek Sochoń


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7738
e-mail: jsoch@ise.pw.edu.pl

Pracownicy naukowo-techniczni

mgr inż. Elżbieta Fistek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7663,7831
e-mail: gf@ise.pw.edu.pl

mgr inż. Adam Gorzelańczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5588
e-mail: a.gorzelanczyk@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Artur Gromek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7478
e-mail: a.gromek@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Anna Kurowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7478
e-mail: a.kurowska@elka.pw.edu.pl

mgr inż. Sławomir Lada


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5881
e-mail: slada@ise.pw.edu.pl

mgr inż. Marta Malik


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7831
e-mail: mmalik1@elektron.elka.pw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

mgr inż. Grzegorz Oroń


tel. wew.: (22) 234 + wew: 3671
e-mail: g.oron@elka.pw.edu.pl

dr inż. Tomasz Owczarek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7634
e-mail: t.owczarek@elka.pw.edu.pl

mgr Paweł Magnuszewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7623
e-mail: p.magnuszewski@elka.pw.edu.pl

Kazimierz Skrzydelski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5489
e-mail: gsk@ise.pw.edu.pl

Pracownicy administracyjno-ekonomiczni

Patrycja Hojczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7744
tel. miejski: 22 825 37 09
e-mail: p.hojczyk@ise.pw.edu.pl

Barbara Kozielewska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7730, 7875
e-mail: b.kozielewska@ise.pw.edu.pl

Katarzyna Majewska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334
e-mail: k.majewska@ise.pw.edu.pl

Hanna Popławska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 3659
e-mail: hania@ise.pw.edu.pl

mgr Agnieszka Skalska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334
e-mail: a.skalska@ise.pw.edu.pl

mgr Danuta Sobczak-Bartosiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5110
e-mail: dbartosiewicz@ise.pw.edu.pl

mgr Honorata Środek-Kurowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334
e-mail: h.kurowska@ise.pw.edu.pl

Elżbieta Styczek


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7653,7867
e-mail: ela@ise.pw.edu.pl

Krzysztof Szewczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7256
e-mail: k.szewczyk@ise.pw.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Żbikowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7875
e-mail: a.zbikowska@elka.pw.edu.pl