•  

BIP PW / Skład osobowy / Jednostki pozawydziałowe i międzywydziałowe

Studium Języków Obcych

Gmach Główny
00-661 Warszawa
Pl. Politechniki 1
 
Gmach Elektroniki
00-665 Warszawa
ul. Nowowiejska 15/19

Gmach Samochodów i Ciągników
02-524 Warszawa
ul. Narbutta 84

Gmach Lotniczy
00-663 Warszawa
Al. Niepodległości 222 kl.A, lok.2

Budynek Stołówki Centralnej
00-661 Warszawa
ul. Rektorska 2

www: www.oja.sjo.pw.edu.pl

www: www.ojp.sjo.pw.edu.pl

Kierownik

mgr Lucyna Skwarko


Gmach Główny, pok. 417

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7352
fax: 22 234 1531
e-mail: l.skwarko@sjo.pw.edu.pl

Sekretariat

e-mail: sjo@sjo.pw.edu.pl

lic. Elżbieta Sławińska


Gmach Główny, pok. 417

tel. wew.: (22) 234 + wew: 73 52
fax: 22 234 15 31
e-mail: sjo@sjo.pw.edu.pl

Zastępca kierownika ds. języka angielskiego

mgr Mirosława Anna Wojtaś


Gmach Główny, pok. 417

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7352
fax: 22 234 1531
e-mail: a.wojtas@sjo.pw.edu.pl

Zastępca kierownika ds. pozostałych języków

mgr Piotr Czarnecki


Gmach Główny, pok. 417

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7352
fax: 22 234 1531
e-mail: p.czarnecki@sjo.pw.edu.pl

Pełnomocnik kwestora

mgr Agnieszka Bułtralik


Gmach Główny, pok. 421

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5446
e-mail: agnieszka.bultralik@sjo.pw.edu.pl

Pełnomocnik ds. zamówień publicznych

mgr Marta Puchalska


Gmach Główny, pok. 421

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5148
e-mail: marta.puchalska@pw.edu.pl

Dział ds. studenckich

Elżbieta Chrzczonowska


Gmach Główny, pok. 419

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5983
fax: 22 234 1531
e-mail: e.chrzczonowska@sjo.pw.edu.pl

mgr Katarzyna Melaniuk


Gmach Główny, p. 419

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5983
fax: 22 234 1531
e-mail: Katarzyna.Melaniuk@sjo.pw.edu.pl

Dział Obsługi Dydaktyki

mgr Mirosława Ropelewska


Gmach Główny, pok. 420

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5341
fax: 22 234 15 31
e-mail: dzialdyd@sjo.pw.edu.pl

Sprawy Osobowe Pracowników

mgr Beata Pawelczyk


Gmach Główny, pok. 420

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7399
e-mail: osobowe@sjo.pw.edu.pl