•  

BIP PW / Skład osobowy / Administracja Centralna

Biuro ds. Promocji i Informacji

ul. Polna 50, pok. 601-608, 503
00-644 Warszawa

e-mail: promocja@pw.edu.pl
www: http://promocja.pw.edu.pl

Kierownik

mgr Urszula Okulska-Deblessem


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5725, 5733, 5111
e-mail: urszula.deblessem@pw.edu.pl

Zastępca Kierownika

mgr inż. Radosław Kuca


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5725
e-mail: radoslaw.kuca@pw.edu.pl

Sekcja ds. Administracji i Imprez Cyklicznych

mgr Magdalena Krajewska

Kierownik Sekcji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5733
e-mail: magdalena.krajewska@pw.edu.pl

mgr Maria Żebrowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5733
e-mail: maria.zebrowska@pw.edu.pl

Sekcja ds. Marki i Materiałów Promocyjnych

mgr Joanna Kwiatkowska

Kierownik Sekcji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 1462
e-mail: joanna.kwiatkowska@pw.edu.pl

Sekcja ds. Popularyzacji Nauki

mgr Monika Bukowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5111
e-mail: monika.bukowska@pw.edu.pl

Sekcja Promocji i Informacji w Internecie

e-mail: redakcja@promocja.pw.edu.pl

mgr Paulina Król


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5733
e-mail: paulina.krol@pw.edu.pl

Sekcja ds. Rankingów i Gromadzenia Danych

e-mail: rankingi@promocja.pw.edu.pl

mgr inż. Radosław Kuca

odpowiedzialny za Sekcję

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5725
e-mail: radoslaw.kuca@pw.edu.pl

mgr Agnieszka Kapela


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5725
e-mail: agnieszka.kapela@pw.edu.pl

mgr Julia Wasowska

(przebywa na urlopie wychowawczym)

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5725
e-mail: j.wasowska@promocja.pw.edu.pl

Adres e-mail do korespondencji dla studentów/kół naukowych/organizacji/etc.: info@pw.edu.pl