•  

BIP PW / Skład osobowy / Administracja Centralna

Biuro Organizacyjno Prawne

Gmach Główny
Pl. Politechniki 1
00-661 Warszawa
 
Gmach Biurowy
ul. Noakowskiego 18/20
00-661 Warszawa
 
Dom Studencki „Sezam”
ul. Górnośląska 14
00-432 Warszawa
 
 

Kierownik

mgr Grażyna Kosikowska


Gmach Biurowy
ul. Noakowskiego 18/20, p. 124

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5817
fax: 22 234 59 39
e-mail: Grazyna.Kosikowska@pw.edu.pl

Radcy Prawni

Gmach Biurowy, pok. 125, pok. 100A

Andrzej Karczewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7004
e-mail: Andrzej.Karczewski@pw.edu.pl

Joanna Owczarczuk-Kowalczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7004
e-mail: Joanna.Kowalczyk@pw.edu.pl

Anna Świetlicka


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7004
e-mail: Anna.Swietlicka@pw.edu.pl

Małgorzata Dudkiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Malgorzata.Dudkiewicz@pw.edu.pl

Przemysław Gaj-Stępień


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Przemyslaw.Stepien@pw.edu.pl

Wioletta Ziętek-Sławińska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Wioletta.Slawinska@pw.edu.pl

Pracownicy Administracyjno-Ekonomiczni

mgr Iwona Bąk

Starszy Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6695
fax: 22 628 84 68
e-mail: Iwona.Bak@pw.edu.pl

mgr Marzena Gembara

Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6753
tel. miejski: 022 621 09 72
e-mail: frpfund@mbox.pw.edu.pl

Anna Górecka

Specjalista ds. administracyjnych
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6499
tel. miejski: 022 629 71 89
e-mail: Anna.Gorecka@pw.edu.pl

mgr Grażyna Koput

Specjalista ds. legislacyjno prawnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Grazyna.Koput@pw.edu.pl

inż. Elżbieta Orkan-Łęcka

Specjalista

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7872
e-mail: nszz@ca.pw.edu.pl

Jolanta Osińska

Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6230
e-mail: Jolanta.Osinska@pw.edu.pl

mgr Janusz Piela

Specjalista ds. legislacyjno prawnych
tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Janusz.Piela@pw.edu.pl

mgr Damian Różycki

Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1432
e-mail: Damian.Rozycki@pw.edu.pl

mgr Oksana Shkurgan

Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5939
fax: (22) 234-59-39
e-mail: Oksana.Shkurgan@pw.edu.pl

mgr Małgorzata Smentek

Specjalista ds. legislacyjno prawnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Malgorzata.Smentek@pw.edu.pl

mgr Anna Szaro

Specjalista ds. legislacyjno prawnych
tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Anna.Szaro@pw.edu.pl

Renata Witkowska

Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6345
e-mail: Renata.Witkowska@pw.edu.pl

Kierowca

Grzegorz Durda


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6569