•  

BIP PW / Skład osobowy / Wydziały

Wydział Inżynierii Produkcji

Gmach Nowy Technologiczny
02-524 Warszawa
ul. Narbutta 85

Gmach Stary Technologiczny
02-524 Warszawa
ul. Narbutta 86

Gmach Nowy Lotniczy
00-663 Warszawa
al. Niepodległości 222

Gmach Poligrafii
00-217 Warszawa
ul. Konwiktorska 2

Dziekan

prof. nzw. dr hab. inż. Andrzej Kolasa

e-mail: dziekan@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. ogólnych i nauki

prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Lekszycki

e-mail: t.lekszycki@wip.pw.edu.pl

Biuro Dziekana

Urszula Biernacka

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 114

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8452
tel. miejski: 22 849 97 95
fax: 22 849 94 34
e-mail: u.biernacka@wip.pw.edu.pl

Grażyna Filochowska

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 123a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8420
e-mail: g.filochowska@wip.pw.edu.pl

mgr Klaudia Jabłońska

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 125

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8677
fax: 22 849 94 34
e-mail: k.jablonska@wip.pw.edu.pl

mgr Edyta Michalska

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 114

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8452
tel. miejski: 22 849 97 95
fax: 22 849 94 34
e-mail: e.michalska@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. studenckich

dr inż. Dawid Myszka

e-mail: d.myszka@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. kształcenia i organizacji studiów

dr inż. Grzegorz Wróblewski

e-mail: gwroblew@wip.pw.edu.pl

Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych

dr inż. Henryk Godlewski

e-mail: h.godlewski@wip.pw.edu.pl

Dziekanat

mgr Małgorzata Stalkoper

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 116, 128a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431, 8553
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

Pracownicy dziekanatu

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 116, 127, 128a
fax: 22 849 94 34

mgr Małgorzata Ciepłowska

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8254
e-mail: dziekanat.soc@wip.pw.edu.pl

mgr Anna Dziedzic

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8254
e-mail: dziekanat.soc@wip.pw.edu.pl

mgr Karolina Kowalczyk

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr Marta Kunat-Widarska

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

Danuta Kwiecień

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8553
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr inż. Anna Stefańska

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr Emilia Wawer

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

mgr Ewa Woźniak

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8431
e-mail: dziekanat.dzienny@wip.pw.edu.pl

Studia doktoranckie

Dyscyplina: Budowa i Eksploatacja Maszyn
Specjalności:
- Technologia Maszyn
- Zarządzanie Produkcją, Transfer Technologii, Produktywność, Innowacje Technologiczne

Kierownik studiów doktoranckich

prof. nzw. dr hab. inż. Jacek Garbarski

Kierownik studiów doktoranckich

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 16

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8570
e-mail: j.garbarski@wip.pw.edu.pl

Pełnomocnik kwestora

mgr Agnieszka Druszcz

Gmach Nowy Technologiczny, pok. 126

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8288
tel. miejski: 22 849 99 07
fax: 22 849 94 34
e-mail: a.druszcz@wip.pw.edu.pl

Główny specjalista ds. administracyjno-technicznych

Samodzielne Stanowisko

mgr inż. Marek Materkowski

Gmach Stary Technologiczny, pok. 14

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8611
e-mail: materko@cim.pw.edu.pl